U10 – Podjavorinska halová liga

V nedeľu 18.11. sme odohrali v Bošáci turnaj Podjavorinskej halovej ligy. Okrem U10 dostali šancu na konfrontáciu so staršími chalanmi aj naše U9-ky sa hlavne herne sa rozhodne nestratili. U10 obsadili na turnaji konečné 3.miesto.

Zápasy :

AFC – Krajné 2:0
góly : Augustín, Rosina
Prvý zápas sme zvládli v pohode, dali sme pomerne skoro gól a súpera sme k ničomu vážnejšiemu nepustili. Snažili sme sa o kombinačnú hru po zemi a nestrácali sme zbytočne lopty po dlhých nákopoch.

AFC – Hrádok 0:1
Veľmi nešťastný zápas s vyspelým súperom. Po 30 sekundách sme dostali veľmi lacný gól po tom čo celá prvá štvorka akosi zaspala. Potom bol už zápas vyrovnaný, súper nás však k bráne veľmi nepustil a strely z diaľky zlikvidoval veľmi dobre chytajúci brankár. Škoda, lebo herne sme mali minimálne na remízu a v konečnom dôsledku nás jediný inkasovaný gól na turnaji stál finále.

AFC – Vacenovice 1:0
góly : Macejka
Po prehre s Hrádkom sme vedeli, že vďaka horšiemu vzájomnému zápasu už nemôžeme skončiť v skupine lepšie ako druhí. Napriek tomu sa chalani vyhecovali asi k najlepšiemu výkonu na turnaji. Hlavne čo sa týka nasadenia, žiadna lopta nebola stratená, miestami sa aj iskrilo, ale odmenou bol gól po krásnej strele, ktorý nás posunul do zápasu o tretie miesto.

Zápas o 3.miesto

AFC – Strání 3:0
góly : Cápalka, Rosina, Augustín
Pred zápasom sa chalani správne nabudili povzbudovaním svojich mladších kolegov. Aj za toto im patrí potlesk. Zápas sme zvládli vo veľkej pohode, trpezlivou hrou sme nastrieľali pekné góly. V závere zápasu chalani nechali vyniknúť aj Sama v bráne, ktorý ich podržal viacerými výbornými zákrokmi.

ZOSTAVA

Valík (Gábor, Augustín) – Macejka, Augustín, Hrádel, Macko – Mrázik, Gábor, Rosina, Vido, Cápalka

Zdieľajte s priateľmi