Ukončenie roka 2019

V sobotu 22.6. sme ukončili sezónu 2018 – 2019 opäť po roku na ihrisku v Lubine. Zúčastnilo sa ho 52 detí a viac ako stovka rodičov. Program začal od 15:00 postupným pripravovaním detí na exhibičný turnaj Ligy národov, Ligy majstrov a Ligy futbalových nádejí. Chlapci sa na chvíľu stali ozajstnými hráčmi Slovenskej reprezentácie, Realu Madrid či Liverpoolu… Turnaj nám len veľmi ierne narušilo počasie, ktoré bolo inak na športovanie priam ideálne. Popri tom partia rodičov pripravovala kotlíkový guláš. Po ukončení turnajov, ktoré sa hrali na troch hracích plochách nasledovala tombola. Každý s chlapcov dostal tombolový lístkok a každý vyhral jednu peknú cenu. Po tombole a zrátaní všetkých hlasovacích lístkov prebehlo slávnostné vyhodnotenie a ukončenie sezóny.

Víťazom turnaja Ligy národov sa stal tím FRANCÚZSKA v zložení : BALAŽOVIČ, HRÁDEL, GÁBOR, ČERNÝ, ESTERGÁJOŠ

Ligu majstrov vyhral Totenham : H.BEŇACKA, S.KUŽELÍK, SPILKO, HERÁK, PEKAROVIČ

A Ligu futbalových nádejí dvojica chlapcov : Jerguš Franko a Filip Stuller

Individuáne ocenenia po hlasovaní rodičov /mali sme via ako 60 hlasovacich listkov/ dopadli takto :

NAJLEPŠÍ HRÁČ ROČNÍKA 2009 : Simon Augustín

NAJLEPŠÍ HRÁČ ROČNÍKA 2010 : Marko Beňačka

NAJLEPŠÍ HRÁČ ROČNÍKA 2011 : Samo Surovčík

NAJLEPŠÍ HRÁČ ROČNÍKA 2012 : Marek Krajči

NAJLEPŠÍ BRANKÁR : Michal Ochodnický

NAJLEPŠÍ NOVÁČIK : Nikolas Pham

NAJVAĆŠÍ TALENT : Lukáš Bušo

OBJAV ROKA : Matej Pekarovič

NAJVÝRAZNEJŠIE ZLEPŠENIE V SEZÓNE : Patrik Bušo

“Absolútny OTO” NAJLEPŠÍ HRÁČ SEZÓNY : Hugo Beňačka

Nasledovala rozlúčka s chlapcami ročníka 2010, ktorí budú pokračovať vo vyššej kategórii s novým trénerom. No a úplný záver patril rodičom, ktorí si schuti zahrali na pravom mokrom anglickom trávniku.

Záverom chceme poďakovať všetkým rodičom za ochotu a pomoc pri všetkých činnostiach. Či už pri množstve tombolových cien, keď takmer každý niečo prinesol, takže sme mohli dať každému účastníkovi cenu, ďalej za zapožičanie aparatúry – reproduktora a mikrofónu, čo nám nielen uľahčilo organizáciu ale aj spestrilo hudbou, všetkým rodičom, ktorí sa postarali o občerstvenie – či už varili guláš, pripravlili pre deti krásnu tortu, alebo priniesli ovocie a koláče na občerstvenie. No a obrovská vďaka pánovi Bližnakovi za sponzorsky vybavené lopty pre všetky deti. Veríme že športovo-kultúrne popoludnie si všetci užili, napriek mierne usmoklenému počasiu a dôstojne sme sa rozlúčili so sezónou.

 

Fotogaléria na facebooku

 

Zdieľajte s priateľmi