Ukončenie sezóny 2017

Pod notárskym dohľadom boli rozlosovaní chalani do družstiev, prosím zabezpečiť si adekvátne dresy, zároveň poprosím vybraných koučov, aby sa zhostili svojej úlohy, budem rád ak odtrenuju jednotlive družstvá – budu mat na starosti striedanie hračov, keďže sa bude hrať 4+1 a určovanie taktiky – kto bude kde hrať atď, ďakujem :

FC BARCELONA (barcelonský dres a aspon modre trenky, modre stucne) :

TRÉNERI : p.VALÍK, p.GÁBOR
VALÍK, MACEJKA, HARMADY, GABOR, HANZEL, POLÁČEK

REAL MADRID (biele dresy realu madrid, alebo aspon biele tričká, biele trenirky, biele stucne)

TRÉNERI : p.AUGUSTIN, p.OPRCHAL
DEDÍK, AUGUSTIN, BUŠO, OPRCHAL, GONO, ROSINA, GAŽI

MANCHESTER UNITED (červený dres alebo tričká, čierne trenky, čierne štucne)

TRÉNERI : p.OCHRÁNEK, p.KRAJČÍ
OCHRÁNEK, MRÁZIK, O.KRAJČÍ, MACKO, Š.KOŠŤÁL, KUCHTA?

EURÓPSKY POHÁR :

PARIS ST.GERMAIN : MODRE DRESY – PRINESIEM, TREBA MODRE TRENKY A STUCNE

treneri : p.KOŠŤÁL, p.KUŽELÍK
M.KOŠŤÁL, OCHODNICKÝ, KUŽELÍK, ŠPÁNIK, J.OCHRÁNEK, ZÁVODSKÝ

CELTIC-GLASGOW : BIELO-ZELENE DRESY PRINESIEM, TREBA ZELENE TRENKY A BIELE STUCNE

treneri : p.ESTERGÁJOŠ, p.MIKUDÍK
ESTERGAJOŠ, MIKUDIK, SUROVČÍK, KRISTOFOVIC, DOMIN, M.BEŇAČKA ?,

MŠK ŽILINA – ZELENE DRESY MAGNA, CIERNE TRENKY A STUCNE

treneri : p.HRADEL, p.MACHUNKA
HRADEL, BUŠO, MACHUNKA, M.KRAJČÍ, ŠPILKO, H.BEŇAČKA ?,ŽARNOVICKÝ

TURNAJ RODIČOV

THE PEDAGOGIGS (VALLÁŠ, VALLÁŠ, KUŽELIK, HANZEL, GONO) – ZELENÁ

MLČÍM TEDA SOM (KRAJCI, MACHUNKA, ESTERGAJOS, GABOR,HRADEL) – BIELE

ALL STARS (DOMIN, SPILKO, ZAVODSKY, DOROTCIN, ZAVODSKY ML., VALIK, VALIK ML.,DEDIK ML.) – BIELE

TEAM 2008 (OCHRANEK, KOŠŤAL, HARMADY, OPRCHAL,..)

MIX TEAM (J.BUŠO + 2, MACKO, ak by niekto chcel ist este hrat dajte prosím vediet dnes – v stredu, nech to mozem uzavriet a rozlosovať, dakujem) – CIERNA

 

PROGRAM

9:00 – 9:20 rozcvička, prípadné nákupy a prestupy hráčov
9:20 REAL MADRID : FC BARCELONA
9:30 PARIS ST.G. : CELTIC GLASGOW
9:40 THE PEDAGOGIGS : TEAM 2008
9:50 MLCIM TEDA SOM : ALL STARS
10:00 MANCHESTER UNITED : FC BARCELONA
10:10 MSK ZILINA : CELTIC GLASGOW
10:20 THE PEDAGOGIGS : MIX TEAM
10:30 TEAM 2008 : ALL STARS
10:40 REAL MADRID : MANCHESTER UNITED
10:50 MSK ZILINA : PARIS ST.G.
11:00 THE PEDAGOGIGS : ALL STARS
11:10 MLCIM TEDA SOM : MIX TEAM
11:20 REAL MADRID : FC BARCELONA
11:30 PARIS ST.G. : CELTIC GLASGOW
11:40 MLCIM TEDA SOM : TEAM 2008
11:50 MIX TEAM : ALL STARS
12:00 MANCHESTER UNITED : FC BARCELONA
12:10 MSK ZILINA : CELTIC GLASGOW
12:20 THE PEDAGOGIGS : MLCIM TEDA SOM
13:30 TEAM 2008 : MIX TEAM
12:40 REAL MADRID : MANCHESTER UNITED
12:50 MSK ZILINA : PARIS ST.G.
13:00 VYHODNOTENIE TURNAJOV
13:20 PENALTOVÝ ROZSTREL KATEGORIA 2010 A ML.
13:35 PENALTOVÝ ROZSTREL KATEGORIA 2009 A ML.
13:50 VYHODNOTENIE SEZÓNY A ODOVZDANIE CIEN
14:15 EXHIBIČNÝ ZAPAS KATEGORIA 2008 – KATEGORIA 2009
14:45 UKONČENIE SEZÓNY 2017
Zdieľajte s priateľmi